הצהרת נגישות

חברת גיל ספורט הציבה את נושא הנגישות לאנשים עם מוגבלות כיעד מרכזי מוביל
בפעילותה. אנו רואים אנשים עם מוגבלות אנשים שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לשירותים שלנו ולהיות חלק בלתי נפרד מהמרקם החברתי והציבורי. חלק זה באתר מטרתו ליידע אותך מהם הסדרי הנגישות הקיימים והמוצעים בבית העסק וכיצד ניתן ליהנות מהם.

פרטים אודות התאמות הנגישות:
• כניסה נגישה
• חניות נגישות
• מכשיר עזר שמע בדלפק
• שירותים נגישים במבנה
• שירות נגיש
• עמדת שירות נגישה
• שלטי הכוונה
• התאמות נגישות בשירות טלפוני: נגישות נתבים העמדת חלופות לשירות טלפוני באמצעות מייל, פקס, SMS

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות..כמו כן מתבצע מעקב אחר הטמעת הנחיות השירות המונגש בסניף.
למידע מפורט אודות הסדרי הנגישות, ניתן לפנות ל:
נאמן נגישות: מירה יחזקאל
מייל: g_sport@netvision.net.il
טלפון/מסרון/וואצאפ: 0509703561


אתר האינטרנט של חברת גיל ספורט הונגש בהתאם לתקנות הנגישות לשירות סעיף 35 לעניין הנגשת אתר אינטרנט, ובהתאם לתקן הישראלי 5568 להנגשת אתרים ברמת ההנגשה AA. במידה ונתקלתם בכל קושי בגלישה באתר אנא צרו איתנו קשר במייל g_sport@netvision.net.il ונשמח לתקן ולשפר את האתר.

בברכה,

גיל ספורט

הבהרה:
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, ייתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם.אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

הצהרת נגישות


מבוא:אנו מאמינים שלכולם ללא יוצא מן הכלל מגיע ליהנות מהביקור באתר שלנו ולכן משתדלים שהאתר יהיה ברור ונגיש ויאפשר גלישה נוחה לנעזרים בטכנולוגיות מסייעות.

האתר מותאם לדרישות הנגישות לפי ת"י 5568 לרמה AA.

אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר.כיצד לגלוש באתר בקלות:האתר הותאם לגלישה בעזרת מקלדת בלבד.

לעבור במקדלת בין עצמים שונים ניתן בעזרת Tab. לחיצה על Enter תאפשר לבחור בין אפשרויות שונות.

כדי לנוות אחורה יש ללחוץ על מקשים Shift + Tabעם הכניסה לאתר מיד ניתן להגיע לתפריט נגישות עם כפתורי שנוי ניגודיות של גודל טקסט עם כמה אפשרויות:

הגדלת גופן

וצבעי האתר:

ניגודיות כהה

ניגודיות בהירה

מונוכרום (שחור-לבן)

בנוסף ניתן להגדיל תבניות ולהגדיש קישורים.לתשומת ליבכם:

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים שטרם הונגשו, או טרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.במידה ונתקלתם במסמך שאינו נגיש, בבקשה תשלחו לנו מייל מסודר המפרט איזה מסמך אתם צריכים ואנחנו ננגיש אותו עבורכם.

הסדרי נגישות בעסק:

חברתנו הנגישה וביצעה התאמות ושיפורים, הן בחנות והן באתר האינטרנט של החברה בהתאם לתיקון מס' 2 לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשס"ה - 2005: "אפשרות הגעה למקום, תנועה והתמצאות בו, שימוש והנאה משירות, קבלת מידע הניתן או המופק במסגרת מקום או שירות או בקשר אליהם, שימוש במתקניהם והשתתפות בתכניות ובפעילויות המתקיימות בהם, והכול באופן שוויוני, מכובד, עצמאי ובטיחותי."

מטרתנו הינה לשפר את האתר ואת החנות כך שיהיו זמינים, נוחים וידידותיים עבור אנשים עם מוגבלויות על סוגיהם השונים המתקשים הן בהתניידות פיזית והן בהפעלת המחשב והאינטרנט ובכך לאפשר לכלל הציבור ליהנות מהתכנים ומהשירותים של הרשת, כאשר בהתאם להוראות החוק, הונגשה החנות כמוגדר בתקנות הנגישות וכך גם שאר הנושאים בתחום נגישות השירות, המוגדרים בתקנות נגישות לשירות.

עזרים נגישים בחנות:

קופה נגישה

כניסה נגישה לחנותהדרכות שירות לעובדים:

כל צוותי הניהול והמכירות בחנות ובמשרדי ההנהלה עוברים הדרכות בנושא נגישות.

דרכי יצירת קשר נגישים:

אחראי נגישות : מירה יחזקאל

מוקד טלפוני: 0528688893

דואר אלקטרוני: G_SPORT@NETVISION.NET.ILלעזרה ופרטים נוספים נא לפנות למייל שלנו: G_SPORT@NETVISION.NET.IL;

האתר תומך בתוכנות קוראי מסך


תאימות לדפדפנים הבאים:
EDGE
Firefox 47 ·
hrome 52 ו Opera ·
Internet Explorer 11
Safari 9.1