• הבחירה שלך:
יצרן/מותג

  בשנים האחרונות התווספו לאופציית מכשירי הכושר הביתיים גם מכשירי חתירה. מדובר במכשירים משולבים בעלי כמה וכמה פונקציות ולכן מתאימות מאד לספורטאים רבים.

  היתרון של מכשירי חתירה

  כאשר מתאמנים באמצעות מכשירי חתירה מפעילים שרירים רבים במקביל, כמו כן המאמץ יוצר שריפה של קלוריות רבות. המכשיר מסייע ליציבותו של המתאמן ומשפר את סיבולת הלב ריאה ומפתח את שרירי החזה.

  בתחום מכשירי החתירה יש שלושה יצרנים בולטים:

  ASSAULT - אשר מייצר מכשיר חתירה בטיב מעולה משלדת פלדה. זהו מכשיר רב תכליתי ולכן מפתח את שרירי הישבן, הבטן, הידיים והרגלים בו זמנית.2 C - אשר מייצרים מכשירי חתירה אולטימטיביים שהם הנדרשים ביותר בעולם. מכשיר זה נע על מסילה ארוכה והוא מסייע לספורטאים בדרגות שונות של אימוני כושר.
  SCHWINN – מכשיר חתירה שמסייע מאד לעיצוב הגוף. הוא כולל מושב ארגונומי נוח במיוחד, אפשרות לעבודה בעשר דרגות קושי הקיימות בו, מדידת דופק אלחוטית ופונקציות רבות נוספות.
  התאמה של מכשיר חתירה
  TRITUR - מכשיר חתירה . הוא כולל מושב ארגונומי נוח במיוחד. לספורטאים בדרגות שונות של אימוני כושר.
  על כל מכשיר רשום מהו משקלו המקסימלי של המתאמן ובהתאם לכך אפשר לבחור את המכשיר הנכון ביותר לכל אדם. כל מכשירי חתירה הם בטיב מעולה ולכן כל מתאמן מוציא מהם את המיטב, כאשר הוא שומר על שגרת האימונים.

  כיצד לבחור מכשיר חתירה ביתי?

  כעיקרון, מכשירי חתירה ביתיים מתאימים לאנשים בטווח גילאים רחב כמו גם כל טווחי המשקלים.
  בחירת המכשיר המתאים אמורה להתבסס על פרמטרים כמו: המוניטין של חברה אשר עומדת מאחוריו, המפרט הטכני של המכשיר וכמובן, המחיר.

  מחפשים מכשיר חתירה ביתי? מוזמנים ליצור קשר עם חברת גיל ספורט יבוא ושיווק מוצרי כושר ביתיים ולעשות את הצעד הראשון בדרך למטרה.
  לכל שאלה או בקשה מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם - 1700-701-909