• הבחירה שלך:
יצרן / מותג
כוח סוס
מחיר
סוג שיפוע
רוחב מסילה
מדידת דופק

  הליכון כושר ביתי / מסלול ריצה ביתי

  הליכון כושר ביתי או מסלול ריצה ביתי הם דרך מצוינת לעזור לך להשיג את יעדי הכושר שלך! עבור אנשים שמנסים לרדת במשקל, או אנשים שרוצים להיכנס לכושר לקראת המרתון הבא שלהם, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם מסלול ריצה ביתי/ הליכון כושר ביתי. עם מסלול ריצה הליכון ביתי, תוכלו להפוך כל חלל בביתכם לחדר כושר אישי משלכם שתוכלו לרוץ בו מתי שתרצו. זוהי דרך מצוינת להביא את עצמך בריא במינימום מאמץ. רוב הציבור מודע לחשיבות של השמירה על הכושר הגופני ולכן מסגל לעצמו אימונים בפארק, בחדר הכושר, בחוגים ובדרכים נוספות. אחת האפשרויות שהן נוחות מאד לקהל הרחב הוא שימוש במכשירי כושר כמו הליכון ביתי, שאפשר להשתמש בו בכל שעה משעות היום על פי לוח הזמנים של המתאמן.
  מירב ומיטב המתאמנים רוכשים הליכון ביתי איכותי של יצרנים כמו  VO2 או YORK אשר מייצרים מכשירים בטיב מעולה שמתאימים לכל ספורטאי. מדובר במכשור רחב שיש בו אפשרות לשיפוע מכאני או חשמלי בגבהים שונים, כדי ליצור עצימות מדורגת של אימוני הכושר בהתאם ליכולות של כל מתאמן. רכישה של הליכון ביתי/VO2 YORK הוא פתרון מושלם, יש לו את כל מה שצריך כדי להיכנס לכושר במהירות ובקלות, עם מחשב משולב שיכול לנטר נתונים סטטיסטיים כמו זמן, מרחק, מהירות, שריפת קלוריות ודופק.

  רכישת הליכון כושר ביתי / מסלול ריצה לבית

  כל הליכון ריצה לבית / מסלול לבית כולל מפרט שונה ובעת הבחירה, כדאי לשים דגש על נתונים כמו: עוצמת המנוע, מידת המהירות המירבית, קיום של מפסק חירום, צורת השליטה במכשיר, גודל המסלול והאם קיימת אפשרות לקפל אותו וכדומה.
  שימת דגש על כל הפרמטרים הללו, תאפשר לבחור את מסלול הריצה המושלם.
  אם גם אתם תרים אחר מסלול ריצה לבית, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם "אביר ספורט" יבוא ושיווק מכשירי כושר ביתיים וצוות המקום ישמח לסייע לכם בבחירת המסלול המתאים.