1-700-701-909 | מענה אנושי לשירותך 24 שעות ביממה

מוצרים נבחרים

איך בוחרים טרמפולינה
לחץ כאן למאמר המלא

שירות לקוחות


הודעה ללקוחות חדשים:
 
עקב עומסים גדולים בשעות העבודה, אנו ממליצים, לעשות שימוש באתר האינטרנט לביצוע הזמנות. 

ניתן לבצע הזמנות באתר online, מסביב לשעון. האתר הינו חלק בלתי נפרד מהחנות. באתר תמצאו את כל המידע הדרוש לכם, על מנת לבצע את הקניה הכדאית ביותר באינטרנט.
 
גיל ספורט מתחייבת לקניה בטוחה, מצאתם מחיר זול יותר עד 30 יום מביצוע העסקה (בהצגת הוכחה), אנו נזכה אתכם בהפרש בין המחיר הזול ביותר למחיר שרכשתם, בתוספת 10% מההפרש כפיצוי.
 
אנו מתחייבים לאספקה בתוך 72 שעות (שלושה ימי עבודה) במידה והמוצר נמצא על המדף. לאחר ההזמנה אנו ניצור עמכם קשר לתיאום האספקה ונעדכן אתכם מהו מועד האספקה הקרוב ונבקש אישור לביצוע העסקה.
 
גיל ספורט מתחייבת לאפשרות החלפה של המכשיר שרכשת במכשיר אחר ומאותו הסוג (שדרוג בלבד) למשך תקופה של 90 יום מיום ההזמנה, בתשלום הפרש העלויות בין המכשירים ותשלום חד פעמי נוסף עבור הובלה והרכבה (המכסה את עלות אספקת המכשיר והובלת המכשיר שרכשת בחזרה לחברת גיל ספורט).
  
 

שרות לקוחות לאחר קניה:

אנו מפעילים מענה מאוייש 24 שעות ביום (1-700-701-909), בכל קווי הטלפון שלנו, על מנת לתת לכם מענה, בזמן הקצר ביותר. אנו נעשה כל מאמץ לחזור אליכם בהקדם האפשרי, גם לאחר שעות העבודה.
 
לידיעתכם, יחד עם המוצר שרכשתם, סופקה לכם תעודת אחריות ובה פרטי הקשר לקבלת שירות למוצר שרכשתם. מאחורי כל תעודת אחריות, עומדת חברת שירותי טכנאים המומחים לטיפול במוצר שלכם. בתקופת האחריות יש לפנות לספק השירות ישירות, שכן חברת גיל ספורט תפנה אתכם לספק השירות גם כן.
במקרה בו יש לכם בעיה עם ספק השירות, פנו לשירות הלקוחות שלנו ואנו נסייע לכם ככל שניתן. 
 
במקרים דחופים, נא להשאיר הודעה בביפר לטלפון  0732213080 או לשלוח דואר אלקטרוני g_sport@netvision.net.il.


תלונות:
 
גיל ספורט מעסיקה נותני שירות רבים, במידה ואינכם שבעי רצון מאיכות השירות שניתן לכם על-ידי אחד מעובדינו, או מעוניינים להתלונן על כל נושא הקשור בפעילותנו, הנכם מוזמנים לכתוב לתיבת דואר אלקטרוני, בכתובת: g_sport@netvision.net.il (לחץ/י על הקישור לשליחת דואר).
 
התלונות שלכם הם הבסיס שלנו לספק לכם שירות טוב יותר והן תטופלנה בהתאם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוקף העמוד עד 31-12-11