|
סל קניות
שלום אורח   התחבר
1-700-701-909 | מענה אנושי לשירותך 24 שעות ביממה

מוצרים נבחרים

איך בוחרים טרמפולינה
לחץ כאן למאמר המלא

לקוחות ממליצים

 
שם:
איציק קאופמן
תאריך:
31/05/2013
דירוג:
מהירות משלוח:
(כמעט בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
לפני 8 חודשים קניתי אליפטיל שלא עמד בצפיות.איציק הסכים לתת יותר מהמקובל על המכשיר הישן וכך הסכמנו על מכשיר חדש CE800.
הובטח שיגיע אחרי שבועיים והיגיה אחרי 17 יום.
בכל הקשר ביני ובין החנות הרגשתי רצון לעזור וללכת לקראתי כדי שנוכל לסכם את העסקה לשביעות רצוני.
מוצר:
אליפטיקאל CE800
שם:
רון קוצר
תאריך:
22/05/2013
דירוג:
מהירות משלוח:
(הגיע בזמן)
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
לפני הקנייה עשיתי סקר שוק רחב כמו תמיד.
מרגע שהגעתי לאיציק מגיל ספורט הבנתי שזה המקום.
קודם כל הובהר לי שבמסגרת התקציב שלי ניתן למצוא מוצר טוב , גם קיבלתי 14 יום התנסות , גם משלוח חינם וכן נעשה כל מאמץ ובהצלחה , לספק לי את הטרמפולינה בזמן קצוב של יומיים מרגע ההחלטה וזאת ע"מ לאפשר לי לארגן זאת כהפתעת יום הולדת.
בקיצור - המוצר הוא טוב וממנו אני מרוצה - אבל את המוצר הזה מוכרים עוד רבים.
השירות שקיים בגיל ספורט - הוא מצויין ואינו מובן מאליו בארצינו הקטנה.
תודה רבה וכן יירבו.
רון קוצר
מוצר:
טרמפולינה feet 10
שם:
Shmuel
תאריך:
21/05/2013
דירוג:
מהירות משלוח:
לא רלוונטי
שירות לקוחות:
(מצויין)
נוחות ביצוע הזמנה:
(קל מאוד)
תיאור חווית הקנייה:
לפני כשנתיים רכשתי טרמפולינה שולחן פינגפונג ושעון דופק.לפני בערך 3 חדשים רכשתי רשת מיגון מסביב לטרמפולינה .בזמן הרכבת הרשת ראיתי 2 סדקים מהקשתות בריתוך. התקשרתי שוב והטיפול היחס והאדיבות היו לא דברים שרגילים אליהם כמובן מאליו .הרגשתי צורך לציין זו בפניכם תודה .היחס והטיפול המסור היה מצד עובדת ששמה שמרית אזיזוב אנא מסרו לה בשמי את הערכתי ..ד.א וודאי שאם אצטריך שוב לקנות ציוד ספורט לא אהסס לפנות אליכם המשיכו כך בכבוד רב שמואל ווקנין -0577429854
מוצר:
רשת וקשתות לטרמפולינה TRITUR
 
תיאור חווית הקנייה:
שירות מעולה, אדיבים ולא יומרניים. באו לקראתנו עם כל הבקשות - רצינו לקחת את הטרמפולינה כבר למחרת ליום ההולדת של ילדתי והם הביאו את הטרמפולינה בשמחה לעין איילה שם ראינו כמותה מותקנת ואף ניסינו לפני שקנינו. איציק היה מקסים ונתן שירות מכל הלב! התקנו אותה בעלי ואני ללא סיבוכים מיותרים ומאז אין ילד ומבוגר שעומד בפניה. איכות מעולה! היה שווה לעשות את הסקר ולהשקיע! זוהי הפעם השניה שאני קונה מגיל ספורט (אופני כושר של YORK בפעם הקודמת) ומרוצה הן מהאיכות והן מהשירות! תודה רבה! שרון.

מוצר:
טרמפולינה 3.6 12 פיט 3.6 YORK
 

שרון

יום חמישי 24 מרץ 2011

 (לא רלוונטי)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
התלבטתי המון לגבי מכשיר כושר לבית, האינטרנט מפוצץ במידע והכל מבלבל. הגעתי לגיל ספורט מההמלצות באינטרנט והרגשתי בידיים טובות ומקצועיות.. אז קניתי. רציתי להודות להם על קניה מצויינת וכדאית.

מוצר:
מכשיר כושר 601
 

גיא

יום ראשון 20 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
התעניינתי בטרמפולינה בגודל 3.6 מטר, ולאחר מספר המלצות הגעתי לגיל ספורט. הייעוץ היה יעיל ואמין, ותאם את כל הבדיקות שערכתי. אפילו קיבלתי הנחה. לבסוף רכשתי טרמפולינה בגודל 4.3 מטר, המוצר מדהים ואיכותי וכולם מרוצים.

מוצר:
טרמפולינה torito 4.3 meter
 

מרום

יום שישי 18 מרץ 2011

 (לא רלוונטי)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
רכשתי לא מעט מוצרי ספורט מגיל ספורט, נהנתי מאד מיעוץ מיקצועי בהזמנה עצמה ומהטיפול המסור והחם שקיבלתי ממיכה וצווותו(דימה,שירה והשאר). גיל ספורט עמדו להפליא בזמני הספקת המשלוח וכמובן שירות שנתנו שהתחיל כבר במענה הטלפוני ולא הסתיים בטיפול בבעיות קטנות שצצו באחד המוצרים לאחר מכן. נהנה מאוד מאיכות המוצרים, ומחווית הקניה. ממליץ בחום !!!

מוצר:
אליפטיקל EL601
 

חגי

יום רביעי 09 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי טלפונית את המוצר כאשר טרם הקנייה נציגה טלפונית עם המון סבלנות ליוותה אותה תוך כדי גלישה באתר. המחיר היה טוב מאוד (הכי זול שהציעו בשוק על המוצר הספציפי הזה). המוצר הוזמן ביום שני וכבר ביום שישי הגיע אליי. המכשיר הורכב בביתי וקיבלתי הסבר מפורט וכמובן את כל המסמכים הנלווים. אני מאוד מרוצה מחוויית הקנייה ואני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין ברכישת הליכון!

מוצר:
הליכון aspire
 

sion

יום שלישי 08 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
התקשרתי , הזמנתי אליפטקל, האליפטקל הגיע בזמן , הכל היה בזריזות ובאווירה נעימה. התקינו והתחלנו לעשות כושר. קליל , מהיר ואנחנו מרוצים.

מוצר:
אלפיטקל SPORTTOP 7000
 

תומר

יום שני 07 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
 

אני ד"ר מוחמד עאבד רכשתי לפני כשבועיים דרככם הליכון יורק 420

מכשיר מעולה

אני רוצה להודות לכם מאוד

ברצוני לציין את היחס החם והקשר הטוב שיש לכם עם כל הלקוחות

אני רוצה להודות לכם אחד אחד והערכה מיוחדת למיכה

תודה ד"ר עאבד 0544998740

abedmo@clalit.org.il


שלום רב.
בתחילת השבוע אירעה תקלה במסלול ריצה אותו רכשתי מכם לפני כ-5 חודשים.
בהזמנת שירות טכנאי מנותן השירות בע"מ, נקבע ביקור טכנאי לעוד 3 שבועות.
לאחר שיחה איתכם ובקשה לנסות ולסייע בקיצור זמן ההמתנה, נענתי במענה אדיב ורצון לעזור מצד המזכירה ששוחחה עימי(מתנצל שלא זוכר את השם), ואכן קוצר התור וטכנאי אדיב ומקצועי הגיע ותיקן את התקלה.
תודה רבה על העזרה ועל השירות הטוב והמקצועי.
 
יישר כוח,
שמואל אילוז
קרית טבעון 052-4643150  

תיאור חווית הקנייה: מסלול הליכה ultimate 750UL
קניתי מסלול הליכה דרך סניף של גיל ספורט בחיפה - השרות היה מצויין המוכר איציק היה אדיב מאוד ועזר לי להחליט איזה דגם לבחור המותאם לצרכיי. ההליכון הגיע עוד באותו היום. והמחיר שהוא עשה לי היה דיי זול. בקיצור אני מאד ממליץ שאם כבר קונים מכשיר המצריך השקעה כספית לא מבוטלת לעשות זאת דרך חברה אמינה וטובה כמו גיל ספורט 

אבי  (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: הליכון Flash 34 8 hp
כאשר החלטתי לקנות הליכון לא ידעתי מה אני צריך, ומכיוון שהמיגוון רחב היה קשה מאד לקבל החלטה...עד שנוצר הקשר עם איש המכירות של גיל ספורט חיפה...לאחר שיחת טלפון קצרה הבנתי הכל! הרגשתי בטוח וקניתי מבלי להגיע לחנות...הגישה של גיל ספורט לבוא לבית הלקוח ולהדגים את המוצר ללא כל התחייבות עזרה לי להתקדם וכך היה...בזמן שניקבע הגיעו שני חברה נחמדים, חשוב לציין שהם לא אנשי מכירות והיו הולכים מביתי עם חיוך אפילו אם לא הייתי קונה....לבסוף המכשיר עמד בכל התנאים שרציתי...ביצוע הקניה היה ענין של 5 דקות...ובזה סיימנו....עכשיו נשאר להשתמש בו. 

אמיר (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: הליכון RECORD
לאחר השוואה במספר חנויות, הגענו לגיל ספורט בחיפה וקיבלנו גם שירות טוב וגם מחיר מצויין על הליכון של YORK. אני רק מקווה שנצליח להתמיד באימונים... 

גיל (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: הליכון Supreme
לאחר סקר שוק נרחב, מצאתי את המחיר של גיל ספורט למחיר אטרקטיבי ביותר(נבדקו גם מחירים במכרזים). השרות היה טוב ומהיר. 

טולה (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: מסלול ריצה York Optimum
משלוח מהיר חנות מקצועית ,קבלתי הסברים טובים ומפורטים על המוצר לפני הרכישה (למרות שהייתי די נודניק) אני מרוצה מהשרות וכמובן מהמוצר שרכשתי....לא נשאר אלה להגיד תודה 

ברק (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: 66900
לאחר שביצעתי סקר שוק שכלל גם את גיל ספורט חיפה אין לי אלא לציין לשבח הן נתחיל בקבלת הסבר מקצועי ביותר שעזר לי מאוד בקבלת ההחלטה . המשך בביצוע ההזמנה שהיה מהיר פשוט ונוח. והמשך בביצוע ההספקה שאף הוא היה עפי מה שסוכם. לסיכום לא יכולתי לבקש שירות טוב מזה ממליץ בכל לב אבי 
אבי (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: מכשיר חתירה
שירות אמין יעיל זריז זול ומדויק מקצועיות בעזרה בבחירת המוצרים זאת הפעם הראשונה שלנו והייתי חוזר לקנות שוב באותה חנות 

אלון (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה: הליכון ULTRA
זמן רב שקלתי אם לקנות הליכון לבית. צלצלתי לגיל ספורט וקיבלתי יעוץ מקצועי ואדיב ממוכר בשם איציק. לאחר מכן ביצעתי סקר נרחב שאימת את המידע שהוא מסר לי אחד לאחד והמחיר שהציעה לי היה אכן נמוך במאות שקלים מכל חנות אחרת. ההליכון הגיע בשעה שנקבע והמרכיבים היו מקצועיים גם כן לסיכום- ההתרשמות שלי היא של חנות הגונה עם שירות טוב מאד שנותנת חווית קנייה מצוינת. בהחלט אשקול לקנות בחנות הזו פרטים נוספים. יישר כוח!!! לגבי ההליכון – אני מאד מרוצה ממנו וממליץ עליו בחום לכל מי שמתלבט – ראה ביקורת שלי על ההליכון 
אריאל  (המלצה מזאפ)
חוות דעת: אופני ספינינג York Club
התאמנתי פעם במועדונים וממשיך מדי פעם ללכת למועדון... כי אווירה זו אווירה ....אבל זה לא הנושא, הנושא הוא הדגם המסוים הזה של אופני ספינינג...  YORK CLUB !!!
קניתי את הדגם בסניף חיפה - הטיפול בלקוח היה מקסים - הפריט הגיע לקיבוץ תוך 3 ימים - הרכבה של 10 דקות ואתה יוצא לדרך !!!! האופניים  פשוט מדהימות - גם מנקודת העיצוב וגם מבחינת העבודה עליהן! לא שומעים כלום - הכל חלק כמו חמאה!! זהו דגם שלא רק שלא נופל מגדולי העולם-נגיד Schwinn, Startrac spinner pro, Keisser אולי אפילו עולות על שלושת הפירמות המפורסמות האלה!!! אחריות שנתיים !! מה עוד אפשר לבקש?! אין לי שום עניין בלעשות פירסומת לחנות או משהו כזה! פשוט קיבלתי מוצר מדהים !!! בהצלחה לכולנו ורק בריאות!!
 
דני זוקמן- קיבוץ ברעם בצפון - אם למישהו יש שאלה אשמח להשיב בנושא.
טל. בבית 04-6988198  או בנייד: 052-8313198
 

חוות דעת: מסלול ריצה York D
אולי אין זה נהוג, ובעיקר בארץ, להודות על שירות, כי זו בעצם חובתו של נותן השירות. אך לדעתי אחטא אם לא אציין בפניך, באופן אישי את התייחסות במתן השירות אצלכם הגורמת למקבל השירות התרוממות רוח, קבלת יחס של סבלנות וסובלנות רבה יחד עם השאיפה להטיב עם הקונים בגישה נעימה, ולא רק בידיעת הפרטים אלא גם בהבנת הכללים ועל כל זאת, ובעיקר, אני מבקש להודות,על שירות יעיל, מהיר ואדיב, על הדגמה והתקנת הליכון D6.5, ועל חיסכון רב שחסכתם לי היקר ועל תשלום סביר בהחלט. שירות החוסך מן הלקוח מלכתת את רגליו אל הספק. עוד אני רוצה להודות לגב'. ענת צייג. על אדיבות ותיאום מועד מדויק, ועל שיחה מלבבת ונעימה.
לא אחסוך גם תודה למתקינים המקצועיים והסברם הטכני כמו גם הגעתם המדויקת בזמן אל מעוני.
יבואו כל נותני השירות, ללמוד מכם שירות מה הוא.

בכבוד רב,
פרופסור אריק גפן
טלפון-פקס:03-5743828,   נייד:         050-6927046
 

חוות דעת: שעון דופק Ciclo Sport Hac5
לפני שבועיים רכשתי שעון  ciclo Sport Hac5 ודי חששתי כי לא הכרתי את המוצר כמו שעונים אחרים בשוק, היום שבועיים אחרי אני יכול לומר את הדברים הבאים... שעון מדהים ,כל פעם אני מגלה שהוא מודד עוד משהו. בנוסף תוכנת ניהול אימונים במחשב וכן פרופילים עבור רכיבה, ריצה וגם סנובורד! מדידה מדויקת של גובה (אני משווה ל Casio ), מד דופק מראה את כל החיתוכים האפשריים טווח דופק , %מהמקסימום המומלץ, כמה זמן בטווח ו- % מזמן האימון שהיתי בכל טווח מהירות רכיבה ושיפועים. ביצעתי את מבחן הכושר ועל סמך הנתונים אני מנתח את התוצאות.
בנוסף שרות מעולה מהספק "גיל ספורט" (בתחילה בחרתי  ב CP41 ולא אהבתי את הצורה שלו ,הם החליפו לי עם שליח על חשבונם, מילה טובה על ליאון הנהג ובחור בשם איציק שעשה מאמצים שאהיה מרוצה) 
 
הרבה תודה על השרות המצויין
אבי גביזון
 

חוות דעת: מולטי טרייניר Power 7
לפני הקניה מאד היה חשוב לי לקבל הסבר מאיש מנוסה שמבין בתחום ולא מאיש מכירות שמדקלם משפטים, וזאת כדי שהמכשיר ישמש אותי זמן רב ולא יהפוך מהר לסתם עוד קישוט בבית חסר שימוש .
גיל מגיל ספורט בהחלט עשה עלי רושם של איש עם הרבה ידע ונסיון בתחום, הוא ברר את הצרכים שלי וכיוון אותי לשני מכשירים מהם בחרתי את גלדיאטור מולטי פאור 7, מומלץ. 
 
מורן (המלצה מזאפ)
 

חוות דעת: מסלול ריצה Tritur TM
זהו מכשיר שני שרכשתי בחודש האחרון מגיל ספורט. מדובר באנשים שרואים את הלקוח בראש סדר העדיפויות. אם בעבר חששתי מרכישת מוצר באמצעות האינטרנט, מבלי לדעת בודאות כי הוא יתאים לי, נשארתי רגוע לחלוטין גם לאחר שקיבלתי את המוצר. מדובר בבית עסק שמכבד את עצמו ומקבל את התקנות להגנת הצרכן. עדיפות עליונה לשביעות רצון הלקוח. בשיחה נשאר תמיד הרושם כי יש גב חזק מאחורי הלקוח.
מכירים את השליח שאין לו ערך לזמן ההמתנה שלכם? היו רגועים !!! כאשר מבטיחים לכם טווח שעות מסויים הם יגיעו בזמן שנקבע ולא ישחיתו זמנכם לריק. את ההליכון ואליפטי tritur קבלתי תוך זמן קצר מרגע אישור חב' האשראי. אין ספק שמדובר בעסק ששואף לשירות איכותי ואמין הרבה מעבר למקובל בישראל.
את הייעוץ המקצועי קבלתי מאיציק באמצעות הטלפון וקבלתי הרושם שאין צורך להכיר אישית את המוכרים בכדי לדעת כי בשעת הצורך יתקבל פתרון יעיל וצודק לכל בעיה. בכל פעם שהבטיחו כי יחזרו אלי אכן חזרו.
בהחלט אמליץ לאחרים לרכוש מגיל ספורט ולצרפם יחד איתי לרשימת הלקוחות המרוצים.
 
אלי  (המלצה מזאפ)
 

חוות דעת: Vo2 Challenger
קנינו הליכון Vo2 Challenger במחיר הזול ביותר (הדגם עצמו יקר, אבל אצל כל המתחרים הוא עלה הרבה יותר), וקיבלנו שירות מצויין: אספקה תוך מספר ימים, למרות שאנחנו גרים בישוב מרוחק, ולמרות שהזמנו לפני חג (יום העצמאות). המובילים הרכיבו בביתינו (בתשלום) את ההליכון במקצועיות וביעילות.  בעתיד נשוב לקנות ב"גיל ספורט " בשמחה!

אילנה  (המלצה מזאפ)


חוות דעת: אלפטיקל Tritur EL302
מכשיר מומלץ ! חיפשתי מכשיר כושר כללי לבית, השוויתי בין מכשירים רבים ושונים. רכשתי את המכשיר בתחילת 7/07 ולאחר שהותקן ע"י אנשי החברה ממנה נרכש המכשיר, התחלתי את השימוש בו. המכשיר "ידידותי" מאד להפעלה, הן בחלק הפיזי והן בלוח תצוגה גדול מאד וברור. העבודה על המכשיר נותנת אכן תחושה כי רוב חלקי הגוף מופעלים באופן רציף, ללא "מכות" רגליים כפי שיש בהליכון.

יתרונות: שקט לחלוטין. עיצוב נעים. נייד (גלגלים). אינו מחובר לחשמל ! לוח תצוגה גדול. הפעלה קלה. הגעה למאמץ גופני ניכר בזמן קצר. "הליכה" גם לאחור. 

יוסף (המלצה מזאפ)
 

חוות דעת: אלפטיקל Tritur EL302
מכשיר מצויין ומקצועי. עבודה שקטה מאד. מכשיר יציב מאד, גם במהירות עבודה גבוהה. תנועה מעגלית רציפה ונעימה. מד דופק די אמין- יותר מבמכשירים אחרים. לא דורש חיבור לחשמל. יש לו גלגלים לתזוזה בבית. בקיצור- מכשיר גדול וחזק. אגב- אחריות לכל החיים!

יתרונות: כל מה שציינתי קודם: עוצמה, שקט, רציפות עבודה, משקל גדול לגלגל התנופה, לא דורש חיבור לחשמל, יציבות, אחריות ואמינות. 
 
מורן (המלצה מזאפ)
 

חוות דעת: אלפטיקל Tritur EL401 (מתוך זאפ)
לאחר התלבטות בין מספר מכשירים ממספר חברות בחרתי במכשיר tritur el 401 blue. מכשיר מתקדם יותר באותה הסידרה.האחריות היא לכל החיים שזה כניראה מעיד על טיב המוצר.

יתרונות: גלגל תנופה גדול ועל כן טווח התנועה גדול. שקט, מעוצב יפה ,גודל בינוני,
 

חוות דעת: אופני כושר Tritur UB501   
קניתי ביולי 2007, הבת רקדנית ועברה ניתוח שיחזור רצועת ברך וזקוקה לאופני כושר לשיקום מהיר
ניסינו כמה מכשירים בחנויות ספורט ואופני TRITUR UB50 עולים על אלה שניסינו, אשתי גם התלהבה מהאופניים כך שהזמנו עוד אחד - כיוון שבתי תעבור בקרוב דירה, נעים מאד לרכיבה כיוונון כסא לגובה וגם קדימה אחורה, צג גדול, קל להרכבה, עיצוב מאד אסטטי

יתרונות: נעים לרכיבה , שקט לחלוטין , צג גדול עם הרבה פונקציות, אחריות לשילדה ולמחשב לכל החיים , קל להרכבה ,כיוונון גם קדימה ואחורה
 
יאיר yairen@nioi.gov.il  (המלצה מזאפ)
 

רכשתי מסלול ריצה בחנות גיל ספורט בחיפה. המכשיר הגיע והתקלקל תוך שבוע. בוצע תיקון ע"י היבואן, אך המכשיר התקלקל בשנית. בהתערבות מנהל החנות גיל ספורט בחיפה הוחלף המכשיר בחדש ישירות ממחסני היבואן ע"י שליח מטעמם. למרות ההחלפה ראיתי כי המכשיר  אינו עונה לדרשותיי  עקב מוגבלותי כנכה.
שוב פניתי לחנות גיל ספורט בחיפה שם הומלץ לי על מסלול מקצועי יותר. יותר מזה מנהל החנות ביקש ממני למצוא את המחיר הנמוך ביותר בארץ באתר "זאפ" להשוואת מחירים וע"פ זה הוא ינהג.
 

מצאתי באתר מחיר הנמוך ב- 700 ₪ מכל מחיר בארץ. שלחתי את הפרטים באימייל עם בקשתי לקיזוז המחיר ששילמתי מהמחיר הנמוך ביותר בארץ ואכן מנהל החנות עמד במילה ואישר את המחיר באותו היום.

אני מציין שזו לא הייתה מחויבות מטעם גיל ספורט כלל וכלל . נציג  היבואן שהתקשר אלי  אפילו לא רצה לשמוע על עסקה שכזאת. אם לרגע חששתי מהעסקה הופתעתי בגדול גם מההחלפה הראשונה,ההחלפה השנייה וזאת ללא משפט אחד מיותר ולהיפך "רק שתהיה מרוצה"! לכל בקשה שלי תוך רגע הופיעה המילה "קיבלת" .

שרות חדש בישראל מבחינתי  ואני ממליץ לעוד עסקים להצטרף לנוהג כזה של שרות ,אמינות ולא פחות חשוב במחיר הכי טוב בארץ. אין ספק שאני ממליץ בחום על החנות "גיל ספורט" מכל הבחינות – ציון 10
 

חוות דעת: מסלול ריצה York 3901
רכשתי את ההליכון 3901 לאחר הסבר מפורט ממנהל החנות, איציק שהקדיש לי זמן. את ההליכון קיבלתי לאחר פחות מיומיים ואת התשלום ביצעתי רק כאשר המכשיר הגיע. המכשיר התקלקל לאחר שבוע ואיציק הסביר לי שכרגע אין בארץ אותו דגם (בדקתי גם אצל היבואן), אך שלחו טכנאי לתקן. לאחר כחודש וחצי הוחלף המכשיר במכשיר חדש .  היחס ,האמינות אותם קיבלתי ממנהל החנות מעולים. 
 
יהודה) המלצה מזאפ)
  

חוות דעת: מסלול ריצה Vo2 Run-In
 אני מוצא לנכון לשבח את איציק,איש המכירות של החברה. שוב ושוב התקשרתי אליו והתיעצתי איתו כדי לבחור את מסלול הריצה הטוב ביותר עבורי. קבלתי שירות מעולה ואני חייב לו תודה. כל הכבוד.
רכשתי מסלול ריצה run in של חברת vo2.
 
אדם (המלצה מזאפ)
 

חוות דעת: מסלול ריצה Horizon Omega2
 אז ככה כן זה דבר נפלא יש לי אחד כזה...וקרעתי לו את הצורה.מדובר במכשיר אחד מן הטובים שפגשתי אי פעם. מכשיר בעל מאסיביות עוצמה ומנוע שמחזיק בלי סוף בתור אחד שעובד עליו 40-60 דקות כל יום.
סוס עבודה ועזר לי המון המון. לא הולך למכון כושר, בשביל אירובי עושה בבית בפרטיות מתחרע משתגע ולפעמים צועק בעיקר הליכות. צריך התמדה אם לא הופך למתלה בגדים דקורטיבי וגם הרבה כוח רצון.
אני קניתי מגיל ספורט ועברתי איתו 4 בתים עם המוביל של גיל ספורט אחריות מעולה ושירות טוב.
נהנה מכל דקה אחת הקניות הטובות שאי פעם עשיתי לעצמי.
(יש לשים לב לשים סילקיון ספריי להאריך את חיי הרצועה)

קובי ב. (המלצה מתפוז)
 

חוות דעת: מסלול ריצה York 669
המכשיר משמש אותי כחודש ימים ואני מרוצה מאוד, המכשיר נקנה בגיל ספורט.
מכשיר מסיבי - ממש במידות של חדר כושר. מעוצב מאד.
שקט בצורה בלתי רגילה, נוח לתפעול, פונקציונלי ומעוצב.
יש בו רמקולים וחיבור מהיר ל-MP3 משמש אותי לחיבור טלויזיה המאפשר לשמוע בעוצמות נמוכות ללא הפרעה לסביבה. יש בו אפילו מאוורר שמותקן בפאנל, שמקל על הריצה... 
ממליץ בחום על המכשיר וגם על מקום הקניה. 

דב (המלצה מזאפ)

תיאור חווית הקנייה:
אני רוצה להמליץ בחום על גיל ספורט כעל העסק הנבחר על סמך נסיוני הרב שכלל רכישת מוצרים רבים באתרים השונים .
אין ספק שהלקוח הינו בראש סדר העדיפות שלהם .
הדובדבן שבקצפת , הינו ללא ספק איציק , נתקלתי בהמון נותני שירות אבל אף אחד לא הגיע לרמתו של איציק .
זכיתי בשעון ciclosport cp41 שאזל ובמקומו הסכמתי לקבל שעון hac4 מאותה חברה , לאחר שקיבלתי , אגב תוך יום במשלוח של fedex, הבנתי שהשעון מתאים יותר לרוכבי אופניים ולא לאירובי .
יצרתי קשר עם איציק וביקשתי להחליף לשעון מתוצרת polar דגם f11 בצבע אפור , איציק הפך את העולם למצוא לי את הצבע ושלח לי את המוצר באותו יום אך אז גיליתי שקיים דגם חדיש f55 וביקשתי שוב להחליף .
איציק עם איכות שרות מקצועית ואדיבה לא התרגש ודאג שאגש לספק באופן ישיר ואקבל את השעון שרציתי .
כל מילה נוספת מיותרת .
ממליץ בחום לרכוש מחנות זו , איכות שירות לפני ואחרי הרכישה ברמה הכי גבוהה שיש .
אני אחזור לרכוש שם גם בעתיד וממליץ לכל אחד שאיכות השירות והאמינות חשובים לו .
עלו והצליחו , ושוב תודה על היעוץ והשירות האדיב . 
 

חוות דעת: אליפטיקל 401el blue
 לפני מספר שנים קניתי אצל גיל ספורט מסלול ריצה, אז היה היחס מצויין ולכן חזרתי אליהם לקנות אליפטיקל.גיל יעץ לי באופן מקצועי ביותר באיזה מכשיר כדאי לי לבחור, המחיר (לאחר שבררתי ב6 חנויות)הזול ביותר,תנאי תשלום נוחים מאוד ואחריות לכל החיים. בדיוק ביום ובשעה שנקבע ,המכשיר היה אצלי בבית.לאחר 10 ימים של "עבודה" עליו אפשר לומר שהוא עובד באופן שקט עד דממה. טווח התנועה גדול והוא מעוצב יפה. בקיצור עשיתי "אחלה" עיסקה.
 

חוות דעת: מסלול ריצה 6690
 לגיל ספורט יש שרות לקוחות יחודי,מענה קולי 24 שעות. איציק חזר אלי בצורה אדיבה והמליץ לי על מכשיר חדיש 66900 עם אפשרויות להצגת המכשיר בבית להדגמה. בנוסף גם לאחר קניה יש אפשרות החלפה /החזרה תוך 14 יום.
הגיעו שני אנשי שרות עם המכשיר ארוז הופתעתי שהם צריכים לעלות את המכשיר השוקל 125 קילו, במקרה שלי לקומה 4 להרכיב ללא התחיבות לקניה כשתיאמתי ציפיתי שהמכשיר יופעל ברכב ולאחר החלטת קניה אני יקבל מכשיר ארוז. אני קניתי את המכשיר, אני ממליץ בחום על המכשיר הוא מאוד נוח יש לו רק יתרונות לפני הרכישה ראיתי 2 מכשירים אחד זול יותר ואחד יקר יותר למכשיר זה יש יותר יתרונות ונראה הרבה יותר טוב מהיקר שראיתי.המלצה לגולשים באתר גיל ספורט להתרשם מהדגמים את המחיר לבדוק טלפונית עם החנות המחיר ששילמתי בפועל הוא בהרבה יותר זול מהמחיר באתר. במסגרת זו אני ממליץ לחברות שרות ולסוחרים ללמוד מגיל ספורט.
 
דב ( המלצה מזאפ)

חוות דעת: הליכון אומגה GT
רכשתי הליכון פייסר 3901.לא הייתי מרוצה ממנו והחליפו לי אותו בהליכון חדש מאותו הדגם כדי לרצות אותי ללא בעיות.דגם זה כניראה לא היה טוב לי ומנהל החנות בחיפה אמר לי במילים אלו:"לך תיבחר הליכון שמתאים לך ,בדוק ב"זאפ" מחיר הכי טוב בארץ ותשלים את המחיר " וכל זה לאחר 4 חודשים מתאריך הקניה.
בדקתי בזאפ,מצאתי מכשיר,מצאתי מחיר והתקשרתי לגיל ספורט.
המילה היחידה היתה "קיבלת".
אני לא חושב שיש שרות כזה בהרבה מקומות
וכל השרות אגב נעשה ברוח טובה ובכיף.
אין ספק שאמליץ על גיל ספורט והרכישה הבאה שלי שוב תהיה בגיל ספורט בחיפה.
שרות צריך לדעת לתת !
 
יהודה  (המלצה מזאפ)

חוות דעת: שעון דופק Hac 5
שרות מעולה,קיבלתי הסברים מלאים בטלפון
והבטחה שבמידה והשעון לא ימצא חן בעיני הוא יוחלף וכך היה השעון הוחלף למחרת האדם ששרת אותי שמו איציק היה אדיב ומקצועי,והנהג ליאון בנוסף להיותו אדיב גם עשה מאמץ להגיע אלי ולבצע את המסירה עוד באותו ערב.
לסיכום -אני אחזור לקנות שם
 

חוות דעת: הליכון ULTRA
 זמן רב שקלתי אם לקנות הליכון לבית. צלצלתי לגיל ספורט וקיבלתי יעוץ מקצועי ואדיב ממוכר בשם איציק. לאחר מכן ביצעתי סקר נרחב שאימת את המידע שהוא מסר לי אחד לאחד והמחיר שהציעה לי היה אכן נמוך במאות שקלים מכל חנות אחרת.

ההליכון הגיע בשעה שנקבע והמרכיבים היו מקצועיים גם כן

לסיכום- ההתרשמות שלי היא של חנות הגונה עם שירות טוב מאד שנותנת חווית קנייה מצוינת. בהחלט אשקול לקנות בחנות הזו פרטים נוספים. יישר כוח!!!

לגבי ההליכון – אני מאד מרוצה ממנו וממליץ עליו בחום לכל מי שמתלבט – ראה ביקורת שלי על ההליכון
 

חוות דעת: מולטי טריינר mp2105
 למי שמחפש מוצרי ספורט גיל ספורט הוא האתר הכי רציני.רכשתי מולטי טריינר אחרי בדיקה החלטתי לרכוש מגיל ספורט.המוצר
הגיע, הורכב לשביעות רצוני אין תלונות.
איציק איש השירות מקצועי מאוד.
גיל ספורט כל הכבוד
ממליץ בחום

חוות דעת: מסלול ריצה 6690
 לפני מס' חודשים רכשתי באמצעות איציק מסלול ריצה - 6690,
מכשיר מצויין פשוט וקל להפעלה,

המכשיר סופק מהר, והורכב בבית .
שמחתי לראות כי נציגי חברת גיל ספורט נותנים שרות ומענה מקצועי לשאלות ולפניות.

ממליץ בחום לא תתאכזבו!!
 

חוות דעת: הליכון 66900
 הזמנתי דגם אחר (טרגט). הגיע תוך 4 ימים. הסכימו להרכיב מכשיר חדש, בביתי, ואם לא אהיה מרוצה - לארוז ולקחת ללא תשלום. לאחר שבוע החלטתי שלא מוצא חן בעיני וברצוני להחליף לדגם אחר. בחנות היו אדיבים, התיחסו במקצועיות והסכימו להחליף לדגם אחר. שוב בהרכבה בביתי, לבחינתי ללא התחייבות. מאוד מרוצה מדגם זה (66900). הרגשתי שמולי צוות שחשובה לו שביעות רצוני ולא רק ביצוע המכירה. ממליץ.
 
Nadav  (המלצה מזאפ)

חוות דעת: הליכון 669 ומולטי טרינר1909 הליכון66900 מולטיטרינר1909
 ביום שני ביצעתי הזמנה מול סוכן בשם איציק סוכן מקצוען ואמין למחרת הגיע צוות הרכבה בעבודה מקצועית הורכבו המכשירם .המחיר לאחר סקר נרחב הכי זולים בגיל ספורט.ממליץ בחום.
אהרון (המלצה מזאפ)

חוות דעת:אליפטיקל EL 401
הגענו לחנות על מנת להתרשם ולהחליט איזה מכשיר כושר לקחת ולאחר הסברים מפורטים מהמוכר החלטנו לקחת אליפטיקל מסוג זה . השירות שקיבלנו היה מעולה ההסבר היה מקצועי ! והמכשיר הגיע בזמן והותקן לשביעות רצוננו .
 
דנה ואסף (המלצה מזאפ)
 
 
תיאור חווית הקנייה:
שירות מעולה, אדיבים ולא יומרניים. באו לקראתנו עם כל הבקשות - רצינו לקחת את הטרמפולינה כבר למחרת ליום ההולדת של ילדתי והם הביאו את הטרמפולינה בשמחה לעין איילה שם ראינו כמותה מותקנת ואף ניסינו לפני שקנינו. איציק היה מקסים ונתן שירות מכל הלב! התקנו אותה בעלי ואני ללא סיבוכים מיותרים ומאז אין ילד ומבוגר שעומד בפניה. איכות מעולה! היה שווה לעשות את הסקר ולהשקיע! זוהי הפעם השניה שאני קונה מגיל ספורט (אופני כושר של YORK בפעם הקודמת) ומרוצה הן מהאיכות והן מהשירות! תודה רבה! שרון.

מוצר:
טרמפולינה 3.6 12 פיט 3.6 YORK
 

שרון

יום חמישי 24 מרץ 2011

 (לא רלוונטי)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
התלבטתי המון לגבי מכשיר כושר לבית, האינטרנט מפוצץ במידע והכל מבלבל. הגעתי לגיל ספורט מההמלצות באינטרנט והרגשתי בידיים טובות ומקצועיות.. אז קניתי. רציתי להודות להם על קניה מצויינת וכדאית.

מוצר:
מכשיר כושר 601
 

גיא

יום ראשון 20 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
התעניינתי בטרמפולינה בגודל 3.6 מטר, ולאחר מספר המלצות הגעתי לגיל ספורט. הייעוץ היה יעיל ואמין, ותאם את כל הבדיקות שערכתי. אפילו קיבלתי הנחה. לבסוף רכשתי טרמפולינה בגודל 4.3 מטר, המוצר מדהים ואיכותי וכולם מרוצים.

מוצר:
טרמפולינה torito 4.3 meter
 

מרום

יום שישי 18 מרץ 2011

 (לא רלוונטי)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
רכשתי לא מעט מוצרי ספורט מגיל ספורט, נהנתי מאד מיעוץ מיקצועי בהזמנה עצמה ומהטיפול המסור והחם שקיבלתי ממיכה וצווותו(דימה,שירה והשאר). גיל ספורט עמדו להפליא בזמני הספקת המשלוח וכמובן שירות שנתנו שהתחיל כבר במענה הטלפוני ולא הסתיים בטיפול בבעיות קטנות שצצו באחד המוצרים לאחר מכן. נהנה מאוד מאיכות המוצרים, ומחווית הקניה. ממליץ בחום !!!

מוצר:
אליפטיקל EL601
 

חגי

יום רביעי 09 מרץ 2011

 (הגיע בזמן)

 (מצויין)

 (קל מאוד)
דירוג:

שם:

תאריך:

מהירות משלוח:

שירות לקוחות:

נוחות ביצוע הזמנה:
תיאור חווית הקנייה:
הזמנתי טלפונית את המוצר כאשר טרם הקנייה נציגה טלפונית עם המון סבלנות ליוותה אותה תוך כדי גלישה באתר. המחיר היה טוב מאוד (הכי זול שהציעו בשוק על המוצר הספציפי הזה). המוצר הוזמן ביום שני וכבר ביום שישי הגיע אליי. המכשיר הורכב בביתי וקיבלתי הסבר מפורט וכמובן את כל המסמכים הנלווים. אני מאוד מרוצה מחוויית הקנייה ואני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין ברכישת הליכון!

מוצר:
הליכון aspire
שם: shira klang
דואר אלקטרוני:
מוצר: טרמפולינה
מודל/דגם:
יצרן:
חשבונית: 01/001056
דירוג כללי:מצוין
מהירות משלוח: הגיע בזמן
שירות לקוחות: מצוין
נוחות ביצוע הזמנה: קל מאוד
האם היית קונה שוב בחנות זאת ?: כן
אחרי באמת הרבה שבועות של חיפושים ראיתי שלגיל ספורט יש את ההצעה הכי משתלמת בשילוב של איכות ומחיר.
היה לי מאוד חשוב לא להתפשר על איכות והם נותנים אחריות לכל החיים (לפחות על החלקים החשובים והיקרים). השירות היה מהיר ואדיב, הגיע בדיוק ביום ובשעה שהתחייבו ובהחלט יש עם מי לדבר כשיש שאלות על מיפרטים או כל דבר אחר.
קניה ממש משתלמת.
בנימה קצת אישית - הבן שלי מת על הטרמפולינה - אי אפשר להוציא אותו משם!
 
 
תיאור חווית הקנייה:
כבר בשיחת הטלפון לצורך קבלת אינפורמציה נענתי ע"י בחורה בשם שירה, בצורה מקצועית, עניינית ובסבלנות. על מנת לחסוך בעלות ההתקנה הוסבר לי שההתקנה לא מסובכת (חיסכון של כ-300 ש"ח) ושאם אסתבך ישלחו מישהו. כבר למחרת סופקה לי הטרמפולינה. תוך פחות משעה היא עמדה על תילה לשמחתם הרבה של ילדיי ונכדיי. ממליץ בכל פה על הקנייה בחברת גיל ספורט הכל הבחינות: אדיבות, נחמדות ועל פי התרשמותי גם אמינות(בקשו את שירה)
מוצר:
טרמפולינה 3 מטר
 
תיאור חווית הקנייה:
למירה שלום : אני רוצה להודות לחברת גיל ספורט וגם לך מירה שכל מה שסוכם קיבלתי וחשוב מאד שעמדתם בלוח הזמנים . בתודה שפינרמן ברוך .
מוצר:
הליכון Excel 40300