|
סל קניות
שלום אורח   התחבר
1-700-701-909 | מענה אנושי לשירותך 24 שעות ביממה

מוצרים נבחרים

איך בוחרים טרמפולינה
לחץ כאן למאמר המלא

לפני קניה

 תשלום בכרטיס אשראי מאובטח ב SSL 

רכישת מוצר בכרטיס אשראי באתר האינטרנט גיל ספורט, מאפשרת לנו להציע לכם את המחיר הזול ביותר בישראל ("מחיר באתר").  בדף זה נספק לכם מידע לפני קניה באינטרנט, על מנת לעודד אתכם לקנות באתר גיל ספורט בכרטיס אשראי. בצורה זו אתם חוסכים את עלויות הטיפול של החנות בעסקה ומבטיחים כי ביצעתם קניה חכמה, בטוחה והכי כדאית שיש באינטרנט!
 
משרד המסחר והתעשיה פירסם דף מידע בנושא "לקנות בטוח באתר מסחר אלקטרוני", המסביר באילו אמצעי הגנה אלקטרוניים, יש להשתמש, על מנת למנוע חשיפת פרטי הצרכן ברשת. חברת גיל ספורט עושה שימוש בהצפנת SSL באורך של 128 ביט, שהיא האבטחה הטובה ביותר הקיימת בשוק כיום!
 
אתר הממשלה פירסם דף מידע בנושא "הגנת הצרכן במסחר אלקטרוני" - ממה צריך להישמר, מידע על חוק הגנת הצרכן, מידע על חוק הגנת הפרטיות, מידע על חוק כרטיסי אשראי - דעו כי חוק זה מקנה למשתמשים בכרטיס אשראי שהונפק בישראל באינטרנט, הגנות ניכרות מפני שימוש בו לרעה וזכות להקטנת הנזק במקרה של מוצר שנרכש ולא סופק.

מצגת אינטרנט נחמדה מאד - "קונים חכם" המלמדת איך עושים קניות באינטרנט, איך להשוות מחירים, כיצד משתמשים באתרי מסחר ועוד. אתר גיל ספורט עובד בדיוק לפי המתואר במצגת, אך בנוסף מרכז עבורכם את כל המוצרים בשוק באתר אחד ואף מבצע עבורכם השוואות מחירים על מנת להיות הזול ביותר בישראל! אנו מתחייבים לזכות אתכם בפרש הכספי במידה ומצאתם מוצר זול מאיתנו 30 יום לאחר הרכישה!
 
דע את חובותייך וזכויותייך במסחר אלקטרוני - באתר הממשלה פורסם מדריך לקונה באינטרנט , חברת גיל ספורט ממליצה לבקר באתר העסוק בחוק הגנת הצרכן ותלונות צרכנים, פיקוח על מחירים, שאלות ותשובות בנושא צרכנות, תקינה חקיקה ופסיקות.
 
עיתון ידיעות אחרונות פירסם טיפים לצרכנות נבונה באינטרנט , בכתבתה של שושנה חן, מתאריך 1.3.02, טיפים אלו נכונים, עדכניים ורלוונטיים.

  תשלום בכרטיס אשראי מאובטח ב SSL 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוקף העמוד עד 31-12-11